• Kończymy karnawał

• Na zakończenie karnawału, 21 lutego, przebraliśmy się w postaci z bajek Walta Disney'a lub założyliśmy karnawałowe maski. Konkurs na najlepsze przebranie wygrała Zuzanna Kaczmarek z kl. 8b., drugie miejsce zajęła Julia Węgrzyn z kl. 8a, natomiast trzecie - Maja Pasławska z kl. 4a. Gratulujemy zwycięzcom!

• Szkolne eliminacje Turnieju Wiedzy Pożarniczej

• Dzięki uprzejmości pana Artura Janasa publikujemy reportaż z Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się 20 lutego. Dziękujemy serdecznie za nieocenioną pomoc prezesowi Waldemarowi Marciniakowi i druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubiechowie.

• Charytatywnie dla Klary

• "Słodki bazarek" i "Kiermasz fantów" dla Klary zakończone. Zebrana kwota robi ogromne wrażenie. Przypomnijmy, że udało się zebrać aż 12.035,50 zł. Czas na podsumowanie i podziękowania.

Kilkadziesiąt blach ciasta oraz innych wypieków (było ich tak dużo, że trudno policzyć), ponad 600 fantów (w tym kilkadziesiąt z nich już jest lub niedługo będzie licytowana na grupie Licytacje dla Klary), ale przede wszystkim wiele otwartych serc chcących pomóc w potrzebie. Pokazaliśmy, że stanowimy może i małe, ale silne i zjednoczone społeczeństwo obywatelskie.

Bardzo gorąco i serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom, zarówno tym, którzy dostarczyli wypieki, jak i tym, którzy oddali fanty na kiermasz. Równie mocno dziękujemy także uczniom, rodzicom, pracownikom gminnych instytucji i zakładów oraz wszystkim mieszkańcom Małomic, którzy postanowili zainwestować swoje pieniądze w ten szczytny cel. Serdecznie dziękujemy paniom Gabrieli Przysiężny i Katarzynie Miłuch z KGW w Bobrzanach za przygotowanie i dystrybucję popcornu Dziękujemy wolontariuszom ze szkolnego koła "Bratek" oraz wszystkim zaangażowanym pracownikom szkoły za obsługę akcji. Jeżeli kogoś pominęliśmy w swoich podziękowaniach, to serdecznie przepraszamy i jednocześnie dziękujemy za zaangażowanie.

Dobro z pewnością do Was wróci.

• Podsumowaliśmy I półrocze roku szkolnego 2022/2023

• 16 lutego oficjalnie podsumowaliśmy pierwsze półrocze obecnego roku szkolnego. Samorząd Uczniowski przygotował informację na temat działań, które odbyły się pomiędzy wrześniem a styczniem, zespół wokalny nam zaśpiewał, taneczny - zatańczył, a uczniowie, którzy osiągnęli na zakończenie półrocza najwyższe średnie ocen i wyróżnili się wzorową frekwencją oraz brali udział w konkursach szkolnych i międzyszkolnych - otrzymali od pani dyrektor dyplomy uznania.

Tego samego dnia, spotkanie z rodzicami naszych uczniów stało się doskonałą okazją do wręczenia listów gratulacyjnych tym rodzicom, których dzieci osiągnęły najwyższe średnie ocen śródrocznych

Uwieczniliśmy te momenty dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości

• Rusza poczta walentynkowa!

• Jeśli kogoś lubisz, napisz do tej osoby życzenia walentynkowe, narysuj serduszko i wrzuć swoją "walentynkę" do skrzynki pocztowej, które będzie udostępniona w holu na parterze budynku już w poniedziałek - 13 lutego. Następnego dnia ten ktoś otrzyma od Ciebie wspaniały prezent, który sprawi mu ogrom radości. Pamiętaj, aby na kartce walentynkowej napisać imię i nazwisko osoby, którą chcesz obdarować pięknymi życzeniami bądź wyznaniem... miłości. Samorząd Uczniowski zachęca również, aby we wtorek (14 lutego) ubrać się w strój w kolorze czerwonym.