• Świąteczny konkurs plastyczny

• Ho ho ho! Czy czujecie już świąteczną magię w powietrzu? My zdecydowanie tak, dlatego z radością ogłaszamy nasz doroczny Świąteczny Konkurs Plastyczny! W tym roku tematem przewodnim jest wykonanie ilustracji do tekstu dowolnej kolędy.

Jak wziąć udział?

1. Stwórz oryginalne dzieło plastyczne zgodne z tematem konkursu.

2. Dostarcz swoją pracę do świetlicy szkolnej.

Nie zapomnij podpisać jej swoim imieniem i nazwiskiem oraz oznaczeniem klasy, do której uczęszczasz!

3. Prace przyjmujemy do 13 grudnia.

4. Ogłoszenie wyników odbędzie się 19 grudnia i od tego dnia prace zostaną zaprezentowane na naszej szkolnej wystawie i w mediach społecznościowych!

Niech to będzie czas pełen twórczości i świątecznej radości. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Wasze arcydzieła!

• Przedstawienie bożonarodzeniowe dla rodziców

• 13 grudnia odbędą się spotkania rodziców z wychowawcami klas. Jest to doskonała okazja, aby zaprezentować Państwu "Przedstawienie bożonarodzeniowe", które przygotowują nasi uczniowie. Zatem zapraszamy tego dnia wszystkich rodziców naszych uczniów na godz. 16:30.