• OGŁOSZENIA SEKRETARIATU SZKOŁY

• LEGITYMACJE SZKOLNE !

Od bieżącego roku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 grudnia 2014r. obowiązuje nowy druk legitymacji szkolnych. Legitymacje wydane wg dotychczasowego wzoru zachowują ważność wyłącznie po wpisaniu numeru PESEL ucznia. Wpisu tego dokonuje wyłącznie osoba upoważniona przez
          dyrektora szkoły. Wpis musi być opatrzony małą pieczęcią urzędową szkoły.

W świetle obowiązujących przepisów, legitymacje szkolne wydane na drukach MEN-I/50/2 bez wpisanego numeru PESEL, traktowane są jako nieważne i nie poświadczają uprawnień do ulgowych przejazdów.
          W związku z powyższym proszę o pilną aktualizację legitymacji.
          Z uwagi na okres wzmożonych wyjazdów i wycieczek szkolnych sprawę proszę potraktować jako bardzo pilną.

Rozkład jazdy PKS  - PKS.PDF

1. Za wydanie  duplikatu legitymacji szkolnej, karty rowerowej/motorowerowej   pobiera sięopłatę  w wysokości 9 zł  (jak za poświadczenie  własnoręczności  podpisu).

WNIOSEK_O_WYDANIE_DUPLIKATU_LEGITYMACJI_SZKOLNEJ.pdf

WNIOSEK_O_WYDANIE_DUPLIKATU_KARTY_ROWER.-MOTOR.2021.pdf

1. Za wydanie duplikatu świadectwa szkolnego pobiera się opłatę w wysokości 26 zł (jak za legalizację dokumentu).

wniosek_o_duplikat_swiadectwa.docx

(ustawa o opłacie skarbowej – Dz.U.2006 )

Opłatę należy uiścić w sekretariacie szkoły.

Powyższe  zgodne jest z Rozporządzeniem MEN z dnia 11 marca 2008r. w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw, dyplomów i innych druków szkolnych, sposobu dokonywania ich sprostowań i wydawania duplikatów, a także zasad legalizacji dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego z zagranicą oraz zasad odpłatności za wykonywanie tych czynności.